Тренер з Херсонщини став призером Відкритого Кубку України з легкої атлетики серед ветеранів

by Max

Тренер-викладач з легкої атлетики Нововоронцовської дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Бровко став призером Відкритого Кубку України з легкої атлетики серед ветеранів.

Про це йдеться в дописі Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН у Facebook.

Спортсмен виборов “срібло” у метанні ваги та “бронзу” у метальному п’ятиборстві.

Відомо, що змагання проходили з 14 по 15 вересня 2024 року в Києві. У них брали участь шістнадцять чоловічих команд.

Олександр Бровко – тренер-викладач І категорії. Вихованці Нововоронцовської дитячо-юнацької спортивної школи, яких він тренує, часто стають призерам всеукраїнських змагань. Нещодавно його підопічна Аліса Белінська виборола III місце на Всеукраїнських змаганнях з легкоатлетичного триборства.

Раніше повідомлялось, що легкоатлетка з Херсона Тетяна Насонова встановила новий рекорд України у штовханні ядра.