Анастасія Павлова із Херсонщини виборола “бронзу” на Кубку України зі стрільби з лука в приміщенні

by Max

Представниця Херсонщини Анастасія Павлова виборола бронзову медаль на Кубку України зі стрільби з лука у приміщенні.

Про це повідомила Львівська обласна федерація стрільби з лука.

Кубок відбувся у Льовові 22-25 листопада 2023 року. Участь у змаганнях взяли 218 спортсменів із 17 команд.

У стрільбі з олімпійського лука бронзову медаль виборола представниця Херсонщини Анастасія Павлова. Лідерками у цій категорії були Вероніка Марченко (1 місце, Львівська область) та Ірина Ярмак (2 місце, Харківська область).

Раніше повідомлялося, що юні херсонські боксери здобули золоті медалі на на Всеукраїнському турнірі з боксу памʼяті О.П. Григорʼєва серед юнаків, юніорів та молоді.