Спортсмен з Херсона став чемпіоном України з вільної боротьби

by Max

Херсонець Ерік Арушанян став Чемпіоном України  у ваговій категорії до 65 кілограмів з вільної боротьби серед чоловіків.

Про це повідомила Херсонська ОВА.

В Івано-Франківську пройшов Чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків. Херсонщину на змаганнях представили спортсмени ДЮСШ з вільної боротьби, ШВСМ та ХФСК.

Алім Мєсувєтов зайняв 5 місце у категорії до 79 кілограмів. Владислав Яцковський у категорії до 61 кг та Надір Мусаєв до 70 кг посіли 7 місце. Емір Мусаєв виборов 8 місце у ваговій категорії до 74 кілограмів.

Раніше повідомлялось, що новокаховчанка Наталія Овчинкіна відмінно показала себе на чемпіонаті України серед спортсменів з порушенням слуху, де виборола 2 золоті медалі – у змаганнях з метання молота та списа.